Store og små oppdrag

Vi kan hjelpe deg

Fleksibel transportbedrift

Med fokus på løsninger

46 52 22 22

Industriveien 5

Om oss

R Andersen Transport As er en del av Andersen gruppen som er bestående av tre selskaper som tilbyr mange ulike transporttjenester.
Selskapet består av R Andersen Transport AS, Veitransport AS og Hallingfrakt.

Med ca. 160 ansatte i R Andersen Transport er vi en solid aktør i transportmarkedet.

Adresse til vårt kjørekontor:

Gjellebekkstubben 29
3420 Lierstranda

Daglig leder

Roger Andersen

Telefon: 916 28 153
Mail: roger@andersentr.no

Drifts & HR-sjef

Bent Pedersen

Telefon: 454 16 795
Mail: bent@andersentr.no

Økonomi avdeling 

Daniel Garratt

Økonomisjef

Telefon: 472 34 420
Mail: daniel@andersentr.no

Kenn Roger Eriksen

Økonomi medarbeider

Telefon: 913 84 398
Mail: kenn@andersentr.no

Hanne Sandengen

Lønns- og regnskapsmedarbeider

Telefon: 406 38 181
Mail: hanne@andersentr.no

Transport ledere 

Per Erik Bjurstrøm

Transport sjef

Telefon: 916 22 500
Mail: peb@andersentr.no

Robert Nymoen

Kjøreleder

Telefon: 902 19 892
Mail: robert@andersentr.no

Tor Arne Karlskov

Kjøreleder

Telefon: 953 03 907
Mail: tor-arne@andersentr.no

Morten Ruud

Kjøreleder

Telefon: 932 20 000
Mail: morten@andersentr.no

Bilansvarlige 

Tom Christian Aasen

Bil ansvarlig

Telefon: 907 34 115
Mail: tom-christian@andersentr.no

Olav Gjerderum Lie

Bil ansvarlig

Telefon: 994 39 800
Mail: olav@andersentr.no

Industriveien 5, 3610 Kongsberg